آتش پاد دوم امید صالح پور سرپرست سازمان از انجام 111 مورد عملیات اطفای حریق و امداد و نجات در آبان ماه امسال اطلاع داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل ، صالح پورسرپرست سازمان بیان کرد :در آبان ماه سال 99 ، طی تماس های گرفته شده از سوی شهروندان با سامانه 125، نیروهای این سازمان به 111 مورد عملیات اطفای حریق و امداد و نجات به مناطق مختلف اعزام شدند .

سرپرست سازمان گفت : از مجموع این حوادث 45 مورد مربوط به عملیات اطفای حریق و 66 مورد مربوط به عملیات امداد و نجات بوده است . که متاسفانه در عملیات امداد و نجات 11 نفر از شهروندان مصدوم ، و با همکاری نیروهای اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند .

صالح پور اظهار کرد : طی این ماه 360 نفر از نیروهای آتش نشان و 116 ناوگان خودرویی به عملیات های دورن شهری و برون شهری اعزام شدند .

وی در ادامه گفت : از مجموع این حوادث ماموران آتش نشانی به 94 مورد عملیات داخل محدوده ی شهری و 5 مورد عملیات برون شهری و 12 مورد عملیات در روستا اعزام شدند.

صالح پور ضمن تشکر از همکاری همه شهروندان ، از آنان خواست به موارد ایمنی و پیشگیرانه توجه بیشتری نموده و در صورت بروز حوادث ضمن حفظ خونسردی ، با شمارگیری 125 ، نوع حادثه و ادرس دقیق را اطلاع رسانی نمایند.


ارسال دیدگاه